Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Hledáme nového redaktora do týmu!

pondělí, 20. listopadu 2017, 14:20

Hledám novou redakční posilu. Společně budeme tvořit nejaktuálnější zpravodajství z kraje, vymýšlet nové nápady a starat se o naše čtenáře.

Nabízím ti práci na plný úvazek v kanceláři v historickém centru Olomouce. Budeš součástí mladého kolektivu zapálených lidí, kteří dennodenně pracují na tom, aby přinášeli lidem v Olomouci a okolí důležité informace, co se kolem nich děje. 

Na oplátku od tebe chci, aby ti psaní nebylo cizí – budu chtít vidět nějaké ukázky tvojí práce. Online zpravodajství je dennodenní práce s lidmi, proto uvítám na svém prahu někoho, kdo se s nimi nebojí komunikovat. 

Máš zájem? Pošli mi krátké motivační čtení, tvůj životopis a ukázky tvojí práce na e-mail sefredaktor@olomouckadrbna.cz, ozvu se ti. Možnost práce na HPP nebo IČO.

Co se týče dalších informací o práci redaktora Olomoucké Drbny, vše si řekneme na osobní schůzce.

Budu se na váš těšit!

Napsal(a) redakce OD

O čem píše Drbna.cz

Dnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a SaturnDnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a Saturn

Dnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a Saturn

Dnes, 14:04Dnes půl hodiny před půlnocí nastane hlavní fáze částečného zatmění Měsíce. Do plného zemského...

Zákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce horZákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce hor

Zákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce hor

Dnes, 13:50Od 1. srpna nebudou moci lidé vstoupit do Krkonoše. Alespoň tak by si to přál vládce hor Krakonoš,...

Politolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimuPolitolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimu

Politolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimu

Dnes, 13:32Není vyloučeno to, že se spor o výměnu ministra kultury protáhne až do podzimu, míní Lubomír...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o