Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Hledáme páníčka #130: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

úterý, 26. března 2019, 19:30

Argo je asi dvouletý kříženec, který je zpočátku velmi bojácný a nedůvěřivý, ale jakmile si zvykne je hodný, mazlivý a velmi kontaktní. Základní povely po nějakém úplatku zvládá.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Ginny

Ginny je asi čtyřletá kříženka. Je hodná, hravá a mazlivá. Vhodná do bytu, ale spokojená bude i u domku se zahradou. Není vhodná k malým dětem a ostatním psům. Ráda aportuje balónky. Základní povely ovládá, chůzi na vodítku zvládá bez problémů. Podle její reakce na pány usuzujeme, že od nich nic dobrého nezažila, proto případný pěstoun by musel za Ginny docházet než si zvykne.

Argo

Argo je asi dvouletý kříženec, který je zpočátku velmi bojácný a nedůvěřivý, ale jakmile si zvykne je hodný, mazlivý a velmi kontaktní. Základní povely po nějakém úplatku zvládá. Vhodný k domku se zahradou. Ostatní psy si vybírá. Argo je vhodnější ke starším dětem z důvodů jeho neohrabanosti při dovádění a hraní si. Kvůli jeho nedůvěřivosti musí budoucí zájemci počítat s tím, že za Argem budou muset nějaký čas docházet.

Ťuňťa

Ťuňťa je to asi desetiletý kříženec. Z počátku k lidem velmi nedůvěřivý, delší dobu mu trvá než se adaptuje v novém prostředí. Jakmile si zvykne, je hodný a přátelský. Základní povely nezná, ale chůzi na vodítku ovládá. Vhodný jako společník ke starším lidem.

 

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc - Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Alma

Alma je asi dvouletá fena, kříženec velké velikosti. Je to milá, mazlivá, temperamentní fenka, milující pozornost a je nadšená se něčemu novému naučit. Prozatím umí jen základní povely, jako je třeba sedni.

Kent

Kent je asi dvouletý kříženec, pohodář, který bude dobrým společníkem mladším aktivním páníčkům.

Mikuláš

Mikuláš je kříženec NO asi dva a půl roku starý, hledá domov u aktivních páníčků, kteří budou mít čas na jeho výcvik, je učenlivý a za pamlsek či pohlazení se rád bude učit všemu novému.

Foto LOZ, útulek Přerov

O čem píše Drbna.cz

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánkůNejvětší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Dnes, 15:48Přehradní nádrž Mšeno je srdcem Jablonce. V létě je u ní hlava na hlavě. Denně k ní míří desítky...

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidičeVIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

Dnes, 15:10Statisíce shlédnutí získalo během krátké doby video, na kterém němečtí policisté „školí“ českého a...

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibyloPRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

Dnes, 14:24Dezinformací na českých webech v souvislosti s volbami do Evropského parlamentu kvůli volbám přes...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o