Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Hledáme páníčka #130: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

úterý, 26. března 2019, 19:30

Argo je asi dvouletý kříženec, který je zpočátku velmi bojácný a nedůvěřivý, ale jakmile si zvykne je hodný, mazlivý a velmi kontaktní. Základní povely po nějakém úplatku zvládá.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Ginny

Ginny je asi čtyřletá kříženka. Je hodná, hravá a mazlivá. Vhodná do bytu, ale spokojená bude i u domku se zahradou. Není vhodná k malým dětem a ostatním psům. Ráda aportuje balónky. Základní povely ovládá, chůzi na vodítku zvládá bez problémů. Podle její reakce na pány usuzujeme, že od nich nic dobrého nezažila, proto případný pěstoun by musel za Ginny docházet než si zvykne.

Argo

Argo je asi dvouletý kříženec, který je zpočátku velmi bojácný a nedůvěřivý, ale jakmile si zvykne je hodný, mazlivý a velmi kontaktní. Základní povely po nějakém úplatku zvládá. Vhodný k domku se zahradou. Ostatní psy si vybírá. Argo je vhodnější ke starším dětem z důvodů jeho neohrabanosti při dovádění a hraní si. Kvůli jeho nedůvěřivosti musí budoucí zájemci počítat s tím, že za Argem budou muset nějaký čas docházet.

Ťuňťa

Ťuňťa je to asi desetiletý kříženec. Z počátku k lidem velmi nedůvěřivý, delší dobu mu trvá než se adaptuje v novém prostředí. Jakmile si zvykne, je hodný a přátelský. Základní povely nezná, ale chůzi na vodítku ovládá. Vhodný jako společník ke starším lidem.

 

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc - Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Alma

Alma je asi dvouletá fena, kříženec velké velikosti. Je to milá, mazlivá, temperamentní fenka, milující pozornost a je nadšená se něčemu novému naučit. Prozatím umí jen základní povely, jako je třeba sedni.

Kent

Kent je asi dvouletý kříženec, pohodář, který bude dobrým společníkem mladším aktivním páníčkům.

Mikuláš

Mikuláš je kříženec NO asi dva a půl roku starý, hledá domov u aktivních páníčků, kteří budou mít čas na jeho výcvik, je učenlivý a za pamlsek či pohlazení se rád bude učit všemu novému.

Foto LOZ, útulek Přerov

O čem píše Drbna.cz

Před 55 lety byla vynalezena populární remoskaPřed 55 lety byla vynalezena populární remoska

Před 55 lety byla vynalezena populární remoska

Dnes, 08:47Její obsluha i údržba je jednoduchá, spotřeba energie nízká a životnost dlouhá. Remoska je malá...

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamuKaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

pátek, 19. července 2019, 11:33Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu...

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlakPolský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

pátek, 19. července 2019, 10:48Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o