Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Hledáme páníčka #152: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

čtvrtek, 3. října 2019, 19:00

Siréna je asi roční kříženka malého vzrůstu. Je hravá a mazlivá. Siréna je velmi hyperaktivní fenečka, která chvíli nepostojí v klidu.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Lap

Lap je asi půlroční kastrovaný kocourek. Přátelský hravý a velmi mazlivý. Je naučený na kočičí WC a je hodný k jiným kočkám.

Siréna

Siréna je asi roční kříženka malého vzrůstu. Je hravá a mazlivá. Siréna je velmi hyperaktivní fenečka, která chvíli nepostojí v klidu. Základní povely neovládá. Není vhodná do bytu, jelikož si pozornost vyžaduje neustálým štěkáním, a to i v přítomnosti lidí. Ostatních psů se zatím bojí. Nevhodná k malým dětem. Miluje pískající hračky.

Klio

Klio je asi tříměsíční kočička. Je hodná přátelská a hravá. Naučená na kočičí WC. Vhodná k jiným kočkám.

Olomoucký útulek – Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc – Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Dargo

Dargo je tříletý kříženec větší velikosti. Cizí lidi moc nemusí, ale rychle si zvykne. Je to hodný a veselý pes. Po příchodu do útulku byl bázlivý a vrčel, ale teď už je z něj pohodář. Je poslušný, umí základní povely. Bohužel trpí onemocněním slinivky. To jej však v ničem neomezuje, pouze se musí krmit speciálními granulemi.

Bufin

Bufin je zhruba dva až tři roky starý kříženec labradora větší velikosti. Je to mazel, hodící se i k dětem, miláček rodiny a pánečka. Jeho jediný problémem je, že nechce být sám, a tak je vhodný buď do bytu, nebo na domek, ale s tím, že nebude bývat na zahradě sám. Jakmile je totiž sám a nudí se překoná jakoukoliv překážku a baví se útěky. Z osvojení jej kvůli tomu vrátili. Umí pár povelů. Potřeboval by k někomu, kdo mu poskytne dostatek pohybu, péče.

Dolfi

Dolfi, je necelé dva roky stará psí divoženka. Kříženec pravděpodobně knírače. Potřebovala by domov s aktivními pánečky, kteří by zaměstnali nejen psí hlavu, ale i tělo. Tato temperamentní fenečka by měla jít raději na domek se zahrádkou, nebo k někomu zkušenému, kdo by se jí věnoval natolik, že by se, když je sama neprojevovala hlasitým štěkotem.

Foto Útulek Přerov

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

středa, 16. října 2019, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

středa, 16. října 2019, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

středa, 16. října 2019, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o