Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Hledáme páníčka #80: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

středa, 17. ledna 2018, 07:30

V Olomouci nám nasněžilo a venku to není moc vlídné. Počasí přímo vybízí zachumlat se do peřin s knížkou a hrnkem čaje nebo lenošit u televize. A pokud potřebujete někoho, kdo by vás v zimě zahřál na těle i na duši, tak se zkuste podívat na opuštěné chlupáče, kteří vás budou bezpodmínečně mít rádi.

Pomocné ruce

Kontakt:
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Tomio

Plachý kocourek Tomio se k nám dostal z veterinární ordinace. Někdo ho tam přinesl, když ho na ulici našel nemocného. Tomio měl silný zánět dýchacích cest. Jeho léčbu komplikovala právě jeho plachost. I když je teď už zdravý a roste jako z vody, stále má z lidí respekt, což snižuje jeho šance na nový domov. Stále věříme, že se i pro Tomia najde ta správná milující rodina, která s ním bude mít dostatek trpělivosti a udělá z něj velkého mazílka. Tomio je očkovaný a čerstvě vykastrovaný.

Munchy

Munchynka je poslední z koťátek, které byly nalezeny v zahrádkářské kolonii. Její sourozenci i maminka jsou již v adopci. Munchynka na svůj nový domov teprve čeká. Je zvídavá, hravá a aktivní, jako každé správné kotě. Ráda se mazlí, má ráda lidskou společnost. Větší smečka koček ji nevyhovuje, proto by pro ni byl ideální domov v bytě, kde by měla jako kamarádku jen jednu kočičku nebo by byla opečovávaným jedináčkem. Je očkovaná, odčervená a testovaná na FIV/FeLV.

Tomi

Tomi je dospělý kocour, stáří odhadujeme na 3-4 roky. U nás už bude téměř rok. Jednoho dne se objevil na krmeném místě mezi již stálými, polodivokými a kastrovanými kočkami a žebral o jídlo. Na lidi byl evidentně zvyklý, na život na ulici rozhodně ne. Tomi je bílorezavý, nyní už mohutný kocourek, který má rád svůj klid. Ideálním domovem by pro něj byl klidný byt bez koček, max. s jedním kočičím kamarádem. Tomi je kompletně očkovaný, odčervený a kastrovaný.

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc -Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Pučmeloun

Pučmeloun je zhruba čtyřletý labrador. Je to takový valibuk pohodář, nicméně se umí i pěkně rozblbnout. Miluje společnost, procházky a také dobré papání. 

Deny

Deny je mladý, cca rok a půl starý kříženec střední velikosti. Je to hodný a mazlivý pes, který má však mnoho nevybité energie. Na vodítku tahá a neposlouchá. Byl by vhodný k spíše mladším a hlavně aktivním lidem, kteří by ho dostatečně vyřádili, aby neměl tendence utíkat.

Frisco

Frisco je cca pětiletý kříženec jezevčíka. Je trošku paličák, ale dá si říct. Už byl jednou v osvojení, ale vrátil se, protože měl tendence vše občůrávat a všem „šéfovat“. U nás je zatím bezproblémový. Nejlépe by mu asi bylo v domku se zahradou. S ostatními psy se většinou snese.

Napsal(a) PK | Foto LOZ, Pomocné ruce

O čem píše Drbna.cz

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánkůNejvětší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Dnes, 15:48Přehradní nádrž Mšeno je srdcem Jablonce. V létě je u ní hlava na hlavě. Denně k ní míří desítky...

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidičeVIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

Dnes, 15:10Statisíce shlédnutí získalo během krátké doby video, na kterém němečtí policisté „školí“ českého a...

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibyloPRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

Dnes, 14:24Dezinformací na českých webech v souvislosti s volbami do Evropského parlamentu kvůli volbám přes...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o