Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Okradl ženu na kole, po pár metrech na útěku ho chytili policisté

úterý, 26. května 2015, 09:47

V centru Olomouce byla v pondělí okradena žena přímo při jízdě na kole. Ze zadního košíku ji byla odcizena taška mužem, který se však z lupu neradoval dlouho.

Žena byla okradena v ulici Opletalova u GE Money Bank o tašku, ve které měla drobný nákup, osobní doklady, peníze a brýle. Zloděj začal s lupem utíkat ulicí Ostružnická k Denisově ulici.

Šteští bylo, že z Pekařské ulice zrovna v tu chvíli vyjízděla hlídka městské policie, která muže s lupem ihned poznala, patří totiž k opakovaným potížistům. Že něco ukradl ujistil policisty i fakt, že z místa krádeže za mužem běžel svědek. Policistům pak stačilo pár metrů a lapku dostihli ve Vodární ulici. Taška byla navrácena okradené ženě.

S přihlédnutím na jeho trestnou minulost hrozí pětapadesátiletému muži trest odnětí svobody v rozmezí od šesti měsíců do tří let.

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Dnes, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Dnes, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Dnes, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o