Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Poznáte ženu, která několikrát platila v Olomouci kradenou platební kartou?

úterý, 8. září 2015, 08:42

Policie žádá veřejnost o pomoc s hledáním ženy, která již v červnu ukradla ženě v potravinách platební kartu a několikrát ji použila k zaplacení.

Již dne 13.6. přijali policisté oznámení o krádeži platební karty v potravinách nacházejících se v Galerii Moritz. Neznámý pachatel ukradl platební kartu a ještě tentýž den s ní třikrát zaplatil za celkem 943 korun. Kartu chtěl použít i v následujících dnech, kdy při jednom pokusu policisté zjistili, že se jedná o neznámou ženu s kočárkem a dítětem.

Policisté se vzhledem k náročnosti vyhledávání použítí karty a zajištění kamerového záznamu obrací s žádostí o pomoc při identifikaci ženy na veřejnost až teď.

Pokud znáte totožnost ženy na obrázku, obraťte se svými informacemi na nejbližší policejní služebnu nebo přímo na linku 158. Se svými informacemi se můžete přihlásit také na telefon 974 766 699, nebo se osobně dostavit na obvodní oddělení Olomouc 1 na ulici Sokolská v Olomouci.

zdroj: PČRzdroj: PČR

O čem píše Drbna.cz

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuřeSOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

Dnes, 18:39Valí se na vás ohromná množství reklam snažící se zaujmout vaši pozornost? Rádi byste vybrali to...

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o