Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Policie hledá muže, který úmyslně najel svým autem do ženy. Není vám povědomý?

úterý, 15. září 2015, 10:49

Policie hledá muže, který spáchal zvlášť závažný zločin – svým autem totiž najel zezadu do ženy, která šla na okraji vozovky. Řidič po sražení ženy ještě stáhl okénko a ženě vyhrožoval.

Celý incident se stal 20. března mezi šestnáctou a sedmnáctou hodinou v obci Rapotín. Muž do devětadvacetileté ženy najel svým autem, zrovna když šla po okraji vozovky. K incidentu došlo v ulici U Splavu, kousek od stavebnin Beran.

Vozidlo řízené mužem do ženy najelo zezadu. Žena se svezla po kapotě auta a dopadla na zem před auto. Řidič ještě stáhl okénko spolujezdce a sdělil ženě, že ji nesrazil naposledy, načež ujel z místa pryč. Mladá žena utrpěla zranění, vyhledala lékařskou péči a poté až kontaktovala policii.

Dle výpovědi ženy se jednalo o auto značky Citroen staršího typu v provedení combi, bílé barvy. Identifikačním znamením by mohl být obrázek pavučiny na zadním skle auta.

Řidiče žena nikdy předtím nevidšla, ale pomohla kriminalistům sestavit jeho portrét. Řidiče popsala jako třiceti až čtyřicetiletého muže mohutnější postavy a světlé barvy pleti. Uprostřed vyholené hlavy měl pruh nakrátko střižených vlasů, pravděpodobně odbarvených. Na krku měl tetování. Na ženu mluvil česky s cizím přízvukem. Na sobě měl v době incidentu černou bundu s oranžovou podšívkou.

Policie žádá svědky události, aby se buďto osobně dostavili na oddělení obecné kriminality Služby kriminální policie a vyšetřování v budově Územního odboru Policie ČR v Šumperku na ulici Havlíčkova 8, nebo na kterékoli jiné policejní služebně, nebo aby případně volali linku 158. Stejně tak může učinit kdokoli, kdo muže na portétu poznal.

O čem píše Drbna.cz

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězeníČeská diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Dnes, 09:30Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých...

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký JokerV čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

pondělí, 14. října 2019, 14:51Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký...

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířatyVIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

pondělí, 14. října 2019, 12:22Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o