Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Opilý muž napadl čtyřiaosmdesátiletou příbuznou, škrtil ji a bil do hlavy

pondělí, 16. listopadu 2015, 14:21

Na konci minulého týdne napadl sedmatřicetiletý muž svou čtyřiaosmdesátiletou příbuznou. Pěstmi ji bil do hlavy, škrtil ji a vyhrožoval, že ji zabije. Ženě se nakonec podařilo uprchnout ze svého bytu k sousedce.

Muž napadl seniorku v jejím bytě v jedné z obcí na Prostějovsku v pátek 13. listopadu.

Celý incident vznikl hádkou, která se strhla v bytě krátce po poledni. Ta přerostla ve fyzický kontakt. „Ženu uchopil zezadu pod krkem za mikinu, začal ji škrtit a nejméně dvakrát ji udeřil pěstí do hlavy. Při tomto na ženu křičel, že ji zabije," popsal situaci policejní preventista František Kořínek.

Když seniorku muž pustil, ta využila situace a uprchla ze svého bytu k sousedce. Muž poté opustil byt. Za několik hodin se však vrátil. Tentokrát se vloupal do domu, konkrétně do technické místnosti domu. Tam usnul a v ranních hodinách byl zadržen policisty, kteří na místo byli přivolání. Při dechové zkoušce muži bylo naměřeno 0,62 promile alkoholu v dechu.

V připadě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok za přečin nebezpečné vyhrožování. Je rovněž podezřelý z trestného činu porušování domovní svobody, za což mu hrozí až dva roky pobytu za mřížemi.

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o