Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

FOTO: Dva mladíci poničili Ololoď zakotvenou u Envelopy, škoda jde do tisíců

středa, 23. listopadu 2016, 09:15

Ve středu v ranních hodinách přijali městští strážníci oznámení o dvou mladících, kteří úmyslně poškozovali zakotvenou loď na řece Moravě. Podle očitého svědka měli skákat po střeše lodi, čímž došlo k jejímu poškození.

Událost se stala kolem půl druhé ráno. "Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že od této plavební lodě odchází dvě podezřelé osoby. Oznamovatel události hlídce potvrdil, že tyto osoby skákaly po střeše lodi. Vizuální kontrolou bylo zjištěno, že loď má prohnutou střechu a nacházejí se zde viditelné stopy podrážek obuvi," řekl mluvčí Městské policie František Čunderle.

Městská policie tedy kontaktovala majitele lodi, Šimona Pelikána, který v sezóně používá loď k vyhlídkovým plavbám po řece. Ten na místě vyčíslil škodu na více než pět tisíc korun.

"Na základě těchto skutečností byla přivolána Policie ČR, která si celý případ včetně dvou podezřelých mladíků převzala," doplnil Čunderle.

 

Napsal Jakub Wittka | Foto Městská policie Olomouc

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamuKaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Dnes, 11:33Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu...

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlakPolský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Dnes, 10:48Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil...

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních letKOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Dnes, 10:28Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o