Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

FOTO: Dva mladíci poničili Ololoď zakotvenou u Envelopy, škoda jde do tisíců

středa, 23. listopadu 2016, 09:15

Ve středu v ranních hodinách přijali městští strážníci oznámení o dvou mladících, kteří úmyslně poškozovali zakotvenou loď na řece Moravě. Podle očitého svědka měli skákat po střeše lodi, čímž došlo k jejímu poškození.

Událost se stala kolem půl druhé ráno. "Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že od této plavební lodě odchází dvě podezřelé osoby. Oznamovatel události hlídce potvrdil, že tyto osoby skákaly po střeše lodi. Vizuální kontrolou bylo zjištěno, že loď má prohnutou střechu a nacházejí se zde viditelné stopy podrážek obuvi," řekl mluvčí Městské policie František Čunderle.

Městská policie tedy kontaktovala majitele lodi, Šimona Pelikána, který v sezóně používá loď k vyhlídkovým plavbám po řece. Ten na místě vyčíslil škodu na více než pět tisíc korun.

"Na základě těchto skutečností byla přivolána Policie ČR, která si celý případ včetně dvou podezřelých mladíků převzala," doplnil Čunderle.

 

Napsal Jakub Wittka | Foto Městská policie Olomouc

O čem píše Drbna.cz

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránekFacebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Dnes, 14:20Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných...

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestalaVIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Dnes, 14:10Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video...

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemcePodchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Dnes, 11:24Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o