Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Strážníci měli o víkendu plné ruce práce – hledali nemocného muže i ztraceného syna na náměstí

pondělí, 12. prosince 2016, 10:30

O víkendu měli olomoučtí strážníci napilno s hledáním ztracených osob. V sobotu pátrali po muži se zápalem plic, v neděli zase po ztraceném dítěti na vánočních trzích na Horním náměstí.

Prvním ze zmíněných případů se strážníci zabývali od sobotních ranních hodin. Operační středisko Mětské policie Olomouc přijalo oznámení od ženy, kdy její dceři se nedaří kontaktovat jejího nemocného přítele, který bydli v ulici Politických vězňů v Olomouci. Muž měl mít zápal plic a ženě se nedařilo muže od pátku dovolat. Vzhledem k tomu, že ženy bydlely v Jihočeském kraji, obrátily se s prosbou o pomoc na strážníky. Vše nakonec dobře dopadlo.

"Vyslaná hlídka v místě bydliště na ulici Politický vězňů kontaktovala jednačtyřicetiletého muže. Ten byl v pořádku, nezraněn a přislíbil, že se rodině ozve," řekl mluvčí strážníků Petr Čunderle.

Druhý případ řešili strážníci další den – v neděli před šestou hodinou večerní se obrátil osmatřicetiletý muž na hlídku s tím, že se mu na Horním náměstí ztratil jeho čtyřletý syn. "Hlídka provedla kontrolu místa a chlapce v pořádku nalezla poblíž kolotoče," řekl Čunderle.

Čtěte více:

Napsal Jakub Wittka | Foto pixabay.com

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamuKaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Dnes, 11:33Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu...

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlakPolský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Dnes, 10:48Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil...

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních letKOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Dnes, 10:28Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o