Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Strážníci měli o víkendu plné ruce práce – hledali nemocného muže i ztraceného syna na náměstí

pondělí, 12. prosince 2016, 10:30

O víkendu měli olomoučtí strážníci napilno s hledáním ztracených osob. V sobotu pátrali po muži se zápalem plic, v neděli zase po ztraceném dítěti na vánočních trzích na Horním náměstí.

Prvním ze zmíněných případů se strážníci zabývali od sobotních ranních hodin. Operační středisko Mětské policie Olomouc přijalo oznámení od ženy, kdy její dceři se nedaří kontaktovat jejího nemocného přítele, který bydli v ulici Politických vězňů v Olomouci. Muž měl mít zápal plic a ženě se nedařilo muže od pátku dovolat. Vzhledem k tomu, že ženy bydlely v Jihočeském kraji, obrátily se s prosbou o pomoc na strážníky. Vše nakonec dobře dopadlo.

"Vyslaná hlídka v místě bydliště na ulici Politický vězňů kontaktovala jednačtyřicetiletého muže. Ten byl v pořádku, nezraněn a přislíbil, že se rodině ozve," řekl mluvčí strážníků Petr Čunderle.

Druhý případ řešili strážníci další den – v neděli před šestou hodinou večerní se obrátil osmatřicetiletý muž na hlídku s tím, že se mu na Horním náměstí ztratil jeho čtyřletý syn. "Hlídka provedla kontrolu místa a chlapce v pořádku nalezla poblíž kolotoče," řekl Čunderle.

Čtěte více:

Napsal Jakub Wittka | Foto pixabay.com

O čem píše Drbna.cz

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránekFacebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Dnes, 14:20Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných...

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestalaVIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Dnes, 14:10Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video...

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemcePodchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Dnes, 11:24Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o