Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Díky potyčce na plese může výtržník skončit až na dva roky ve vězení

pondělí, 30. ledna 2017, 10:31

Policie přijala v neděli v noci oznámení o potyčce na plese v obci nedaleko Olomouce. Mělo dojít ke rvačce, do které se zapojili také pořadatelé. Jeden z pachatelů před příjezdem policie uprchl.

Na místo byli ihned vysláni policisté, někteří z účastníků incidentu se však na místě již nenacházeli. Při prověřování celé události zjistili, že kolem druhé hodiny v noci došlo na plese k incidentu mezi dvěma muži-jednoho zatím nezjištěné totožnosti, v případě druhého z nich se jednalo o 30letého muže z Olomoucka,“ oznámila policejní mluvčí Irena Urbánková.

Podle slov policie všemu předcházela slovní potyčka. Poté se začali vzájemně fyzicky napadat. „Situaci mezi nimi se snažil uklidnit jeden z pořadatelů, ale i on byl jedním z nich fyzicky napaden pěstí,“ popsala Urbánková. Na chvíli to vypadalo, že je konec a účastníci incidentu odešli k šatnám. „Tam však znovu napadli pořadatele. Toho bránili další dva z hostů - muž a žena, ale i oni byli fyzicky napadeni. Po příjezdu policistů se na místě někteří z nich již nenacházeli,“ uvedla mluvčí.

Muž, který bránil pořadatele, musel po incidentu vyhledat lékařské ošetření. „Policisté se případem zabývají a veškeré okolnosti a souvislosti prověřují. 30letý muž je nyní podezřelý z trestného činu výtržnictví spáchaného formou spolupachatelství, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na dvě léta. Po totožnosti druhého z nich policisté pátrají,“ uzavřela Urbánková. 

PK

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuřeSOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

Dnes, 18:39Valí se na vás ohromná množství reklam snažící se zaujmout vaši pozornost? Rádi byste vybrali to...

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o