Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Dvě piva, dva panáky a hurá autem domů

pátek, 20. června 2014, 10:40

Hned 3 řidiči posilnění alkoholem včera brázdili ulice Olomouce. Naštěstí nikoho nesrazili a policisté je odchytili dříve, než mohli způsobit dopravní nehodu.

Včera dopoledne byla zastavena policisty na ulici Březinova řidička vozidla značky Škoda Roomster, která se řítila ze směru od ulice od tř. Kosmonautů k tř. Masarykova. Při orientační dechové zkoušce nadýchala 2,78 promile alkoholu v dechu. S naměřenými hodnotami souhlasila.


Po 23. hodině pak v obci Pňovice zastavili policisté čtyřiačtyřicetiletého řidiče vozidla značky Nissan, který nadýchal 2,42 promile alkoholu v dechu.


Krátce po půlnoci neunikl policejní hlídce jednatřicetiletý řidič vozidla značky Ford Focus, kterého zastavili na ulici Zíkova v Olomouci. V tomto případě se řidič těšil hodnotě 1,59 promile alkoholu. S naměřenými hodnotami souhlasil a policistům potvrdil, že před jízdou vypil dvě 10° piva a dva panáky slivovice.


"Ve všech třech případech jsme zahájili úkony trestního řízení, řidičům hrozí až jeden rok ve vězení." dodala mluvčí Marie Štrbáková.

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Dnes, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Dnes, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Dnes, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o