Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Krádež značkového oblečení se nepovedla - zasáhli kolemjdoucí

středa, 11. června 2014, 11:48

Včera před polednem se pokusili dva muži ukrást troje riflové kalhoty v prodejně značkového outletového zboží v Olomouci na Dolním náměstí.

Prodavačky nestihly nijak zareagovat - muž najednou vyběhnul z prodejny s ukradeným oblečením a běžel směrem k ulici Kateřínská.

V místní kavárně čekal na zloděje komplic, kterému ukradené zboží hodil a běžel dál. Komplice ale ihned zadrželi kolemjdoucí, kteří si všimli podezřelého chování obou mužů a drželi jej na místě až do příjezdu policie. Zloději, který rifle odcizil se podařilo utéct, ale jeho totožnost je všem známá, jelikož se jedná o známou dvojici, která má za sebou již pestrou trestní minulost.

"Za včerejší krádež hrozí pachatelům trest odnětí svobody v rozmezí od šesti měsíců do tří let. Ukradené zboží bylo vráceno nepoškozené zpět na prodejnu", dodala mluvčí policie Marie Štrbáková.

 

 

O čem píše Drbna.cz

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbaluROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

Dnes, 14:16Je jedním z iniciátorů nedělního protestu v nižší fotbalové soutěži, kdy hráči Opočna a Přepych v...

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než desetDo některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Dnes, 11:34Velikosti škol v Česku jsou velmi rozdílné. Zatímco do těch největších může chodit i víc než tisíc...

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK FischerSkupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Dnes, 10:02Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o