Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Řidič nezastavil na stopce, narazil do něj motorkář

úterý, 7. dubna 2015, 13:29

Na křižovatce obcí Dubany - Smržice - Olšany se v nedělních odpoledních hodinách stala dopravní nehoda, při níž se vážně zranil motocyklista. Z vyšetřování vyplynulo, že nehodu zavinil řidič osobního auta, který na křižovatce nedal motorkáři přednost.

V neděli se na křižovatce u Olšan na Prostějovsku srazilo osobní auto Kia Sportage s motorkářem. Z vyšetřování vyplynulo, že jednačtyřicetiletý řidič osobního vozidla nezastavil na křižovatce a nerespektoval dopravní značení "STOP" a vjel do křižovatky v době, kdy jí projížděl dvaačtyřicetiletý řidič na motocyklu Suzuki V - Storm.

Při střetu byl zraněn motorkář, který byl následně vrtulníkem převezen do olomoucké fakultní nemocnice k vyšetření. Doba rekonvalescence motorkáře by podle zprávy měla trvat zhruba pět týdnů. Lehké zranění utrpěly také dvě nezletilé děti, které cestovaly ve vozidle Kia Sportage a byly převezeny do nemocnice na vyšetření. Alkohol u obou řidičů vyloučila dechová zkouška, celková hmotná škoda byla vyčíslena na 100 000 korun. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a míra zavinění jsou předmětem dalšího policejního šetření.

Autor: L. Behingerová

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o