Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

SOUTĚŽ: Rosický, Nedvěd, Rozehnal, Poborský a další. Na Andráku se v neděli odehraje Zápas století

čtvrtek, 5. září 2019, 17:00

Olomoucká Sigma si v neděli připomene výročí sta let od založení fotbalového klubu "Zápasem století". Na Andrově stadionu se v něm představí legendy Sigmy a reprezentační výběr ze slavné éry začátku tohoto století.

Oba týmy povedou trenérské osobnosti, které jsou spjaty právě s hanáckým klubem, jenž sice nikdy nezískal titul, ale vychoval řadu hvězd. Petr Uličný bude koučovat "domácí" výběr, na reprezentační lavičku usedne Karel Brückner, který na podzim oslaví 80 let a v roce 2004 dovedl českou reprezentaci k bronzu na mistrovství Evropy v Portugalsku.

Na soupisce Sigmy nechybí vicemistři Evropy z roku 1996 Radek Drulák Martin Kotůlek či Milan Kerbr. Vedle nich se postaví mimo jiné osobnosti jako Jan Maroši, Luboš Přibyl, Stanislav Vlček, Radek Látal či Roman Hubník.

Účast v Brücknerově výběru přislíbili Jan Koller, David Rozehnal, Tomáš Ujfaluši, Tomáš Hübschman, Marek Heinz, Martin Jiránek, Zdeněk Grygera, Štěpán Vachoušek, René Bolf, Vladimír Šmicer, Jaromír Blažek, Vratislav Lokvenc, Karel Poborský, Roman Týce, Pavel Mareš, Marek Jankulovski, Radoslav Kováč a Jan Polák.

Otazník zatím visí nad účastí Pavla Nedvěda, Tomáše Rosického či Milana Baroše, jistá je neúčast Pavla Hapala nebo Petra Čecha, které na Hanou nepustí fotbalové povinnosti.

Zápas se odehraje v neděli 8. září od 14 hodin, v předprodeji už bylo rozebráno téměř 10.000 vstupenek. Více na www.sigmafotbal.cz.

Vyhrajte vstupenky na Zápas století. Dva z vás vyhraje dvě vstupenky. Soutěže se můžete zúčastnit do 6. září do 12:00, poté vyhlásíme vítěze.

Do soutěže se započítávají jen ty odpovědi, které budou odeslány společně s veškerými kontaktními údaji. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.
Soutěž byla ukončena, výherci jsou O. Kalvach a A. Veselá. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Napsal(a) ČTK | Foto Sigma Olomouc

Štítky Sport, fotbal, první, Olomouc, exhibice

O čem píše Drbna.cz

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbaluROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

středa, 18. září 2019, 14:16Je jedním z iniciátorů nedělního protestu v nižší fotbalové soutěži, kdy hráči Opočna a Přepych v...

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než desetDo některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

středa, 18. září 2019, 11:34Velikosti škol v Česku jsou velmi rozdílné. Zatímco do těch největších může chodit i víc než tisíc...

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK FischerSkupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

středa, 18. září 2019, 10:02Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o