Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

SOUTĚŽ: Rosický, Nedvěd, Rozehnal, Poborský a další. Na Andráku se v neděli odehraje Zápas století

čtvrtek, 5. září 2019, 17:00

Olomoucká Sigma si v neděli připomene výročí sta let od založení fotbalového klubu "Zápasem století". Na Andrově stadionu se v něm představí legendy Sigmy a reprezentační výběr ze slavné éry začátku tohoto století.

Oba týmy povedou trenérské osobnosti, které jsou spjaty právě s hanáckým klubem, jenž sice nikdy nezískal titul, ale vychoval řadu hvězd. Petr Uličný bude koučovat "domácí" výběr, na reprezentační lavičku usedne Karel Brückner, který na podzim oslaví 80 let a v roce 2004 dovedl českou reprezentaci k bronzu na mistrovství Evropy v Portugalsku.

Na soupisce Sigmy nechybí vicemistři Evropy z roku 1996 Radek Drulák Martin Kotůlek či Milan Kerbr. Vedle nich se postaví mimo jiné osobnosti jako Jan Maroši, Luboš Přibyl, Stanislav Vlček, Radek Látal či Roman Hubník.

Účast v Brücknerově výběru přislíbili Jan Koller, David Rozehnal, Tomáš Ujfaluši, Tomáš Hübschman, Marek Heinz, Martin Jiránek, Zdeněk Grygera, Štěpán Vachoušek, René Bolf, Vladimír Šmicer, Jaromír Blažek, Vratislav Lokvenc, Karel Poborský, Roman Týce, Pavel Mareš, Marek Jankulovski, Radoslav Kováč a Jan Polák.

Otazník zatím visí nad účastí Pavla Nedvěda, Tomáše Rosického či Milana Baroše, jistá je neúčast Pavla Hapala nebo Petra Čecha, které na Hanou nepustí fotbalové povinnosti.

Zápas se odehraje v neděli 8. září od 14 hodin, v předprodeji už bylo rozebráno téměř 10.000 vstupenek. Více na www.sigmafotbal.cz.

Vyhrajte vstupenky na Zápas století. Dva z vás vyhraje dvě vstupenky. Soutěže se můžete zúčastnit do 6. září do 12:00, poté vyhlásíme vítěze.

Do soutěže se započítávají jen ty odpovědi, které budou odeslány společně s veškerými kontaktními údaji. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.
Soutěž byla ukončena, výherci jsou O. Kalvach a A. Veselá. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Napsal(a) ČTK | Foto Sigma Olomouc

Štítky Sport, fotbal, první, Olomouc, exhibice

O čem píše Drbna.cz

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radníZastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

Dnes, 12:28V čele Prahy 5 skončila dosavadní rada v čele se starostou Danielem Mazurem (Piráti). Zastupitelé...

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních třídPRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

Dnes, 11:39Česká společnost je rozdělena do šesti společenských tříd, které se liší složením svých zdrojů a...

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem rosteO ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

Dnes, 10:08Celkem deset inovativních projektů soupeří v ekologické soutěži E.ON Energy Globe, která letos...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o