Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Běhejte každý týden s Drbnou v parku a vyhrajte startovné na Olomoucký půlmaraton!

pondělí, 8. února 2016, 14:00

Připravujete se na Olomoucký půlmaraton nebo na jiný, kratší závod? Chcete dát svému běhu řád a zároveň se motivovat opravdu výjimečnou odměnou? Tak začněte běhat s Drbnou! Každý pátek ve spolupráci s RUNCZECH vyběhneme do olomouckých parků na pětikilometrovou trasu, ti nejlepší z vás mohou vyhrát startovné na Mattoni 1/2Maraton v Olomouci.

Každý pátek, počínaje datem 12.2. a konče 29.4., můžete běhat s Olomouckou Drbnou v rámci přípravy na Mattoni 1/2Maraton Olomouc nebo kterýkoli jiný závod. Čím více se nás každý pátek na startu okruhu, který je u pavilonu A, sejde, tím lepší bude atmosféra.

Na startu každý příchozí dostane originální placku "Běhám s Drbnou". Placka není jen na ozdobu, teď totiž příjde to nejlepší – na konci každého měsíce se vyhlásí běžec či běžkyně, který bude mít na dané trase naběháno a změřeno pomocí aplikace RunCzech nejvíce kilometrů.

Běžec nám poté do redakce pošle své jméno, přes které je přihlášen do aplikace, spolu se svou fotkou, kde je vidět běžec s plackou "Běhám s Drbnou". Pokud bude mít naběháno nejvíce kilometrů (zjistíme z interního systému RunCzech), čeká ho sladká výhra v podobě startovného na Mattoni 1/2Maraton Olomouc! Své jméno s fotkou je potřeba poslat do sedmi dnů po uplynulém měsíci, pak bude vyhlášen nejlepší běžec.

Příklad: Eva byla v únoru běhat na vytyčenou trasu 14krát, přičemž naběhala dohromady 86 kilometrů. Poté nám poslala do redakce své jméno a fotku sebe s plackou "Běhám s Drbnou", a protože měla v únoru naměřeno v aplikaci nejvíce kilometrů, za únor od redakce dostane free starovné na Mattoni 1/2Maraton Olomouc.

Jednoduché, že? Tak vzhůru do toho, první výběh, kde je možné obdržet placku, se koná již tento týden v pátek od 16:00.

Událost na Facebooku zde!

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamuKaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Dnes, 11:33Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu...

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlakPolský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Dnes, 10:48Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil...

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních letKOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Dnes, 10:28Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o