Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

18. června bude bruslit celé Česko. Sportovní festival konaný i v Olomouci nabídne mnoho aktivit

pátek, 9. června 2017, 18:00

V neděli 18.6.2017 celá republika roztáčí kolečka s rodinným festivalem Bruslí celé Česko. Přijďte 18.6. od 10:00 na sportovní hřiště základní školy Holečkova, kde tuto akci pořádá sportovní škola Newman School.

Celý den se bude bruslit, soutěžit, budete si moci zahrát in-line hokej proti instruktorům Newman school, vyzkoušet si netradiční hry a sportovní aktivity, jako například skákací boty. Veškerý program je zdarma. Navíc konečně dostanete odpovědi na otázky: Jak bezpečně zabrzdit? Jak spolehlivě zatočit? Který chránič patří na koleno a který na loket? Jak projet freestyle slalom a nezamotat si u toho nohy?

Děti i dospělí se mohou zapojit do výuky bruslení. Pro ty, kteří nemají brusle je k dispozici půjčovna bruslí od firmy Tempish. Uvidíte exhibice freestyle bruslařů a můžete se zapsat do závodu na bruslích. Odměny čekají nejen na vítěze, ale i na všechny zúčastněné. Akce potvrvá do 18:00.

Čtěte více:

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránekFacebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Dnes, 14:20Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných...

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestalaVIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Dnes, 14:10Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video...

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemcePodchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Dnes, 11:24Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o