Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

18. června bude bruslit celé Česko. Sportovní festival konaný i v Olomouci nabídne mnoho aktivit

pátek, 9. června 2017, 18:00

V neděli 18.6.2017 celá republika roztáčí kolečka s rodinným festivalem Bruslí celé Česko. Přijďte 18.6. od 10:00 na sportovní hřiště základní školy Holečkova, kde tuto akci pořádá sportovní škola Newman School.

Celý den se bude bruslit, soutěžit, budete si moci zahrát in-line hokej proti instruktorům Newman school, vyzkoušet si netradiční hry a sportovní aktivity, jako například skákací boty. Veškerý program je zdarma. Navíc konečně dostanete odpovědi na otázky: Jak bezpečně zabrzdit? Jak spolehlivě zatočit? Který chránič patří na koleno a který na loket? Jak projet freestyle slalom a nezamotat si u toho nohy?

Děti i dospělí se mohou zapojit do výuky bruslení. Pro ty, kteří nemají brusle je k dispozici půjčovna bruslí od firmy Tempish. Uvidíte exhibice freestyle bruslařů a můžete se zapsat do závodu na bruslích. Odměny čekají nejen na vítěze, ale i na všechny zúčastněné. Akce potvrvá do 18:00.

Čtěte více:

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamuKaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Dnes, 11:33Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu...

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlakPolský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Dnes, 10:48Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil...

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních letKOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Dnes, 10:28Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o