Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Pro léky i o svátcích? Není problém, vždy bude alespoň jedna v každém okresním městě otevřená

pondělí, 12. prosince 2016, 12:00

Pokud byste potřebovali během svátků zaskočit v Olomouci pro léky do lékárny, máme pro vás dobrou zprávu. Olomoucký kraj se domluvil s Okresními sdruženími lékárníků a dohodl se, že lékárenskou pohotovostní službu bude držet každý den alespoň jedna lékárna v každém okresním městě, Olomouc nevyjímaje.

Otevřeny tak budou lékarny v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šumperku a Jeseníku. Na první vánoční svátek se v každém z těchto měst otevře alespoň jedna lékárna. Na druhý svátek vánoční, 26. prosince, bude většina lékáren pravděpodobně zavřená, podle dostupných informací nebyly lékárenské služby v tento den občany využívané tak hojně jako v první vánoční svátek.

Lékárenská pohotovostní služba bude k dispozici občanům také na Nový rok, 1. ledna 2017. Otevřena bude lékárna v Olomouci, Prostějově a Přerově a otevírací doba bude od 8 do 12 hodin.

A jaká lékárna bude otevřena? Informace k otevřeným lékárnám zájemci najdou rovněž na webových stránkách kraje www.kr-olomoucky.cz Harmonogram lékárenské pohotovostní služby najdete i níže.


zdroj: kr-olomoucky.cz

Čtěte více:

Napsal Jakub Wittka | Foto pixabay.com

O čem píše Drbna.cz

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránekFacebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Dnes, 14:20Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných...

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestalaVIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Dnes, 14:10Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video...

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemcePodchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Dnes, 11:24Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o