Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Olomoucká Drbna rozšiřuje redakci. Hledá redaktory a redaktorky

čtvrtek, 15. srpna 2019, 16:30

Olomoucká Drbna je silným regionálním online zpravodajským portálem, který měsíčně zaznamená přes půl milionu návštěv. Články na Olomoucké Drbně si za měsíc přečte bezmála dvě stě tisíc unikátních uživatelů. Olomoucká Drbna rozšiřuje redakci a nabízí příležitost novým redaktorům a redaktorkám.

PSALI JSME: Olomoucká Drbna hlásí v letních měsících rekordní čísla, už má přes půl milionu návštěv měsíčně

Redakce Olomoucké Drbny sídlí v příjemném prostředí coworkingového centra Vault42 v Koželužské ulici v Olomouci, to je hned pod hostelem Long Story Short. Ve Vaultu potkáš kromě redaktorů Olomoucké Drbny lidi na volné noze, kteří pracují na svých projektech, občas se tu mihne nějaký ten pes a dobrá káva u nás teče proudem.

Práce redaktora nebo redaktorky je vhodná hlavně pro studenty, jde totiž o brigádu. Obor, který studuješ, není rozhodující. Pokud si myslíš, že umíš psát a máš redakci co nabídnout, neboj se a ozvi se nám. To, co umíš, nás zajímá mnohem víc, než to, jaký obor studuješ.

Z velké části se zaměřujeme na informování čtenářů o aktuálním dění v celém Olomouckém kraji. Kromě ryzího zpravodajství se však věnujeme i realizaci reportáží, rozhovorů nebo blogů. A teď ta důležitá část. Kreativitě se u nás meze rozhodně nekladou. Není nic jednoduššího, než přijít s vlastním nápadem a říct nám, o čem bys u nás chtěl nebo chtěla psát. Tady je pár příkladů.

(NE)OBYČEJNÍ: Všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo, říká olomoucký bezdomovec Kenny

Den s kapucínem: Lidi dneska nemá kdo poslouchat. Osobní vztahy jsou nejdůležitější

OLOMOUCKÝ ZÁPESNÍK #1: Jak jsem získal policejního psa

K článkům v online médiu patří fotky. Jestli umíš fotit, jsi oproti ostatním zájemcům trochu ve výhodě, ale pokud jsou pro tebe pojmy jako clona, expozice a ISO španělskou vesnicí, nemusíš se ničeho bát. Základní práci s foťákem tě naučíme.

Důležitá je hlavně chuť do práce. Jestli se chceš o práci u Olomoucké Drbny dozvědět víc, vyplň formulář a pošli nám svůj životopis s fotkou. Těšíme se na tebe.

Pokud chceš pracovat pro Olomouckou Drbnu, vyplň následující formulář

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

sobota, 21. září 2019, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

sobota, 21. září 2019, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

sobota, 21. září 2019, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o