Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Dnešní tip na polední menu: Aromatické hovězí s čokoládou, chilli a jasmínovou rýží

pondělí, 14. září 2015, 10:06

Už vite, kam v první pracovní den zajít na oběd? Pokud stále tápete, Olomoucká Drbna vám vřele doporučuje obědové menu v restauraci Denisova Šest, kde se dnes servíruje jako hlavní chod aromatické hovězí s čokoládou a chilli.

Co: Aromatické hovězí s čokoládou a chilli, jasmínová rýže

POLÉVKA: Londýnská hrachovka
HLAVNÍ CHOD: A
romatické hovězí s čokoládou, chilli a jasmínovou rýží
DEZERT: Dort Pavlova s malinovým mascarpone a čokoládou

Kdy: 11:00 - 15:00

Kde: Denisova Šest

Začátek dnešního poledního menu v útulné restauraci Denisova Šest začíná zdravou a velmi netradiční polévkou, a to londýnskou hrachovkou. Základem v této polévce je samozřejmě hrách, najdete v ní ale také anglickou slaninu a mrkev.

Hlavní chod je vskutku netradiční, a vsadíme se, že bude pro leckteré z vás premiérou. Aromatické hovězí s čokoládou a chilli je opravdu jedinečná kombinace sladké čokolády, měkkého masa, ostré chuti chilli a jasmínové rýže, která dohromady vytvoří z tohoto hlavního chodu nevšední zážitek, který rozhdodně stojí za to vyzkoušet.

Sladkou tečku na závěr jsme si vychutnali v podobě dortu Pavlova s malinovým mascarpone a čokoládou, který nám tak nějak připomněl uplynulé teplé letní dny.

Mimo tipu dne Olomoucké Drbny si můžete v Denisově Šest na oběd pochutnat například na jako hlavní chod si pak pochutnáte třeba na kapustové krémové polévce, z hlavních chodů pak můžete vybírat z gnocchi se špenátem, cuketového salátu s krutony a parmezánem, nebo ze špikovaného krůtího masa na mrkvi s bramborovou kaší.

Dobrou chuť!

Londýnská hrachovkaLondýnská hrachovkaLondýnská hrachovkaAromatické hovězí s čokoládou, chilli a jasmínovou rýžíAromatické hovězí s čokoládou, chilli a jasmínovou rýžíAromatické hovězí s čokoládou, chilli a jasmínovou rýžíDSC_1217Dort Pavlova s malinovým mascarpone a čokoládouDort Pavlova s malinovým mascarpone a čokoládouDort Pavlova s malinovým mascarpone a čokoládou

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o