Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Brněnská Drbna

Policisté vytáhli včas ženu z havarovaného auta, zachránili ji život

neděle, 10. května 2015, 11:26

Těžce zraněnou ženu zachránili dnes časně ráno z havarovaného auta policisté na Prostějovsku. Vozu nabouraného do stromu si všimli u Bohuslavic, když se vraceli z vyšetřování jiné nehody.

Čtyřiadvacetiletou ženu vytáhli krátce předtím, než auto začalo hořet. Zachránili jí tak život. Požár auta hasil řidič odtahového vozidla, který policisty doprovázel. Řidička skončila s těžkým zraněním v nemocnici. Okolnosti nehody se vyšetřují, řekla krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Nehoda se stala před 05:00 mezi Krakovcem a Bohuslavicemi. "Hlídka policistů prostějovského dopravního inspektorátu, která se vracela z šetření předchozí dopravní nehody společně s vozidlem odtahové služby, si všimla havarovaného vozidla, které narazilo do stromu a začalo silně doutnat. Policisté vytáhli z vozidla vážně zraněnou ženu, které okamžitě poskytli první pomoc," uvedla policejní mluvčí.

Krátce poté, co ženu z vozidla vytáhli, začal hořet motor automobilu. "Hořící vozidlo začal okamžitě hasit řidič odtahového vozidla, dohašení prováděli přivolaní hasiči. Policisté i řidič odtahového vozidla svým okamžitým zásahem zachránili mladé ženě život," doplnila mluvčí.

Podle prvotního vyšetřování řidička s vozidlem Fiat Multipla, která jela ve směru od Bohuslavic, po projetí zatáčky ze zatím přesně nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Alkohol u ní vyloučila dechová zkouška.

Zdroj: ČTK

Kam dál?

Od pondělí nebudou jezdit vlaky mezi Olomoucí a ŠternberkemOd pondělí nebudou jezdit vlaky mezi Olomoucí a Šternberkem

Od pondělí nebudou jezdit vlaky mezi Olomoucí a Šternberkem

čtvrtek, 30. dubna 2015, 16:12Na železniční trati mezi Olomoucí a Šternberkem nebudou od příštího pondělí dvanáct dní jezdit...

Muž se pokoušel při dechové zkoušce z přístroje napítMuž se pokoušel při dechové zkoušce z přístroje napít

Muž se pokoušel při dechové zkoušce z přístroje napít

úterý, 28. dubna 2015, 11:47Vtipnou situaci zažili policisté, kteří chtěli provést dechovou zkoušku u muže, který se na kole...

FOTOGALERIE: Na silnici z Dolan na Jívovou zachvátil náklaďák požár, zcela ho zničilFOTOGALERIE: Na silnici z Dolan na Jívovou zachvátil náklaďák požár, zcela ho zničil

FOTOGALERIE: Na silnici z Dolan na Jívovou zachvátil náklaďák požár, zcela ho zničil

pátek, 24. dubna 2015, 11:33Tři jednotky hasičů se v dopoledních hodinách pátku 24.4.2015 podílely na likvidaci požáru...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o