Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Brněnská Drbna

U Zábřehu srazil vlak člověka, ten na místě zemřel

pondělí, 29. června 2015, 10:55

U Zábřehu na Šumpersku dnes dopoledne rychlík srazil a na místě usmrtil člověka. Nehoda se stala na hlavním železničním koridoru ve směru na Prahu.

Na místě je policie i Drážní inspekce, okolnosti nehody se vyšetřují. Doprava je nyní vedena po jedné koleji, vlaky nabírají mírné zpoždění.

Nehoda se stala před 09:00 u obce Lupěné nedaleko Zábřehu. "Vlak IC jedoucí do Prahy srazil osobu, která byla usmrcena," řekl dnes Jan Kučera z Drážní inspekce. Podle krajského policejního mluvčího Josefa Bednaříka zatím není jasné, zda se jednalo o nešťastnou náhodu, nebo sebevraždu.

"V místě nehody se jezdí sníženou rychlostí. Zpoždění vlaků nejsou dramatická. Nejvyšší dosahuje 21 minut, jinak se v průměru pohybují mezi pěti až deseti minutami," řekla dnes regionální mluvčí Českých drah Kateřina Šubová.

Kam dál?

V noci hořel u Daskabátu kamion, v kabině uhořel řidičV noci hořel u Daskabátu kamion, v kabině uhořel řidič

V noci hořel u Daskabátu kamion, v kabině uhořel řidič

neděle, 28. června 2015, 12:51Hasiči se v noci na dnešek potýkali s požárem nákladního vozidla odstaveného na parkovišti u...

Muž nepřežil pád na svém elektrokoleMuž nepřežil pád na svém elektrokole

Muž nepřežil pád na svém elektrokole

neděle, 28. června 2015, 12:43Šestačtyřicetiletý muž z Prostějova nepřežil v sobotu večer ve Vícově na Prostějovsku havárii svého...

Mladý muž narazil se svým autem do stromu, na místě zemřelMladý muž narazil se svým autem do stromu, na místě zemřel

Mladý muž narazil se svým autem do stromu, na místě zemřel

sobota, 27. června 2015, 12:10Sedmatřicetiletý řidič včera kolem poledne zemřel při nehodě svého osobního auta na Přerovsku....

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení