Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Mladík havaroval s autem, které nebylo jeho. Navíc nevlastní řidičák a auto nemělo technickou

úterý, 20. srpna 2019, 09:00

Dvacetiletý mladík se dopustil trestného činu neoprávněné užívaní cizí věci, když si v sobotu večer bez vědomí majitele vypůjčil škodovku.

Muž během jízdy ve směru od státních hranic s Polskem nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem auta a dopravně technickému stavu silnice. Proto při nájezdu do levotočivé zatáčky vyjel se škodovkou vpravo mimo silnici, kde přední částí narazil do betonového sloupu elektrického vedení. Havárie se obešla bez zranění.

„Řidič se na místě podrobil jak dechové zkoušce, tak orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látky. Obě zkoušky byly negativní. Během šetření okolností uvedené havárie policisté dále zjistili, že mladík řídil, přestože není držitelem žádného řidičského oprávnění. Dále bylo zjištěno, že užil vozidla bez platné technické kontroly. Škoda způsobená při havárii byla předběžně vyčíslena na pět tisíc korun,“ řekla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslnáBabiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Dnes, 17:13Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého...

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadechV Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Dnes, 09:26Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do...

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětemLidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Dnes, 09:20Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o