Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Brněnská Drbna

Při dopravní nehodě v Olomouci se zranili čtyři lidé

úterý, 21. července 2015, 10:49

Čtyři lidé se dnes ráno zranili při srážce osobního automobilu s nákladním vozidlem na kraji Olomouce. Tři zraněné záchranná služba převezla do nemocnice. V místě nehody byla uzavřena silnice ve směru na městskou část Holici.

Nehoda se stala na křižovatce Dolní Novosadské a Keplerovy ulice, kterou vede důležitá komunikace směrem na Holici. "Srazilo se tam osobní vozidlo a kamion. Podle prvotních informací měly být zraněny čtyři osoby," uvedla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

O tři zraněné lidi pečují lékaři Fakultní nemocnice Olomouc. "Přijali jsme jednu ženu s lehčím poraněním, druhou s těžším zraněním v oblasti páteře a muže s těžkými poraněními páteře hrudníku, hlavy a končetin," řekl mluvčí nemocnice Egon Havrlant.

Obě zraněné ženy jsou podle Havrlanta ve stabilizovaném stavu na úrazovém oddělení. "Muž je nyní operován. Není v bezprostředním ohrožení života, nicméně jeho stav je stále vážný," uvedl Havrlant.

Policie silnici obousměrně uzavřela, aby hasiči mohli vyprostit havarovaná vozidla a policisté vyšetřit okolnosti dopravní nehody.

Zdroj: ČTK

Kam dál?

R35 téměř stojí, u Slavonína se převrátil karavanR35 téměř stojí, u Slavonína se převrátil karavan

R35 téměř stojí, u Slavonína se převrátil karavan

pondělí, 20. července 2015, 15:58V pondělí po poledni havaroval ve směru z Olomouce na Ostravu karavan a způsobil tak dopravní...

Od pondělí se uzavře hlavní tah z Olomouce na ŠternberkOd pondělí se uzavře hlavní tah z Olomouce na Šternberk

Od pondělí se uzavře hlavní tah z Olomouce na Šternberk

sobota, 18. července 2015, 14:09Pokud se budete chtít od pondělí 20. července dostat z Olomouce do Šternberku, připravte se na...

Policie hledá svědky dopravní nehody na tř. MíruPolicie hledá svědky dopravní nehody na tř. Míru

Policie hledá svědky dopravní nehody na tř. Míru

čtvrtek, 16. července 2015, 13:18V pátek 10. července 2015 kolem 10:00 hodin došlo na tř. Míru v Olomouci k dopravní nehodě. Zatím...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení