Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Brněnská Drbna

Společně s náklaďákem shořelo u Přáslavic sedm osobních aut

pátek, 24. července 2015, 11:45

Ve čtvrtek 23. července 2015 byl v 23:07 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomuckého kraje požár nákladního vozidla, které převáželo osobní auta. Požár se odehrál na silnici R35 u obce Přáslavice.

Na místo vyjeli profesionální hasiči z požární stanice v Olomouci a dobrovolní hasiči z Velké Bystřice, Velkého Újezda a Doloplaz. Hasiči po příjezdu zjistili, že na silnici ve směru na Hranice začal hořet přívěs nákladního vozidla, na kterém byla převážena ojetá osobní auta. Hasiči zahájili ihned hasební práce, plameny dostali pod kontrolu za hodinu po oznámení.

Hasiči oheň zlikvidovali, termokamerou zkontrolovali požářiště a v pátek 24. července v 1:26 hodin nahlásil velitel likvidaci požáru. Po dobu zásahu byla silnice ve směru na Ostravu zcela uzavřena, ve směru na Olomouc byl uzavřen levý jízdní pruh. Požár zničil přívěs nákladního vozidla a sedm převážených aut, hasičům se podařilo uchránit tahač a další dvě převážená auta.

Při požáru nebyl nikdo zraněn, příčinou vzniku ohně byla technická závada na přívěsu, výše škody byla vyčíslena na 2,7 milionu korun.

Zdroj: hzsr.cz

Kam dál?

Dobrá zpráva - Velkomoravská se otevře už zítra!Dobrá zpráva - Velkomoravská se otevře už zítra!

Dobrá zpráva - Velkomoravská se otevře už zítra!

středa, 22. července 2015, 12:47Dobrá zpráva snad pro každého řidiče, který pojede skrze Olomouc - práce na Velkomoravské šly...

Při dopravní nehodě v Olomouci se zranili čtyři lidéPři dopravní nehodě v Olomouci se zranili čtyři lidé

Při dopravní nehodě v Olomouci se zranili čtyři lidé

úterý, 21. července 2015, 10:49Čtyři lidé se dnes ráno zranili při srážce osobního automobilu s nákladním vozidlem na kraji...

R35 téměř stojí, u Slavonína se převrátil karavanR35 téměř stojí, u Slavonína se převrátil karavan

R35 téměř stojí, u Slavonína se převrátil karavan

pondělí, 20. července 2015, 15:58V pondělí po poledni havaroval ve směru z Olomouce na Ostravu karavan a způsobil tak dopravní...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení