Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

PŘEHLED: Kvůli opravám v Lipenské ulici jezdí autobusy v jiném režimu. Týká se to linek 15 a 25

čtvrtek, 10. října 2019, 15:30

V termínu 7. 10. 2019 – 27. 10. 2019 bude pokračovat oprava komunikace ulice Lipenská v místě okružní křižovatky s ulicí Hamerská a v její těsné blízkosti. V návaznosti na postup stavebních prací bude částečně omezen provoz linek č. 15 a 25 v níže uvedených termínech. Po dobu omezení budou na linkách č. 15 a 25 platit výlukové jízdní řády.

Od pátku 18. 10. do neděle 20. 10. 2019 bude prováděna oprava části okružní křižovatky ulic Lipenská a Hamerská směr Velká Bystřice. Během uzavírky nebude možné obousměrné odbočení na ul. Hamerská a odbočení na Bystrovany.

Linka č. 15 bude ve směru do Bukovan vedena mezi zastávkami Lipenská a Bukovany po objízdné do Bukovan na nástupní zastávku. 

V uvedeném směru nebudou obsluhovány zastávky: 
Peugeot
Bystrovany, Lidl sklad
Bystrovany, U Bystřičky
Bystrovany, škola
Bystrovany, Horizont
Droždín, U Cihelny
Droždín, škola
Droždín, Horní Úlehla
Droždín, Bukovanská 

Tyto zastávky (mimo zastávku Droždín, Bukovanská) budou obsluhovány pouze jednosměrně ve směru do Černovíra, ve kterém je linka vedena ve své trase bez omezení.

Linka č. 25 bude obousměrně vedena mezi zastávkami Autobusové nádraží podchod a Hamerská po objízdné trase. Zastávky Lipenská a Olma budou obsluhovány pouze vybranými spoji linky č. 25.

Zastávka Hamerská, MILO nebude obsluhována.

Od pátku 25. 10. 2019 do neděle 27. 10. 2019 bude prováděna oprava části okružní křižovatky ulic Lipenská a Hamerská směr Hlavní nádraží.  Během uzavírky nebude možné obousměrné odbočení na Bystrovany a odbočení z ulice Hamerská.

Linka č. 15 bude vedena do Bukovan po objízdné trase přes Samotišky. Na Hlavním nádraží bude ve směru do Bukovan obsluhován označník „G“.

V uvedeném směru budou obsluhovány pouze zastávky:
Droždín, škola, 
Droždín, Horní Úlehla,
Droždín, Bukovanská
Bukovany (nástup i výstup cestujících)

Z Bukovan bude linka vedena po objízdné trase a na Hlavním nádraží budou cestující odbavováni u označníku „D“, odkud bude linka vedena po své trase do Černovíra.

V uvedeném směru budou obsluhovány zastávky:
Bukovany (nástup i výstup cestujících)
Bystrovany, Horizont (směr Bystrovany)
Bystrovany, škola
Bystrovany, U Bystřičky
(Bystrovany, Lidl sklad)
Bystrovany, Horizont (směr Droždín)
Droždín, U Cihelny
Droždín, dol. konec (u přenosného označníku naproti stávající zastávce)
Hlavní nádraží

Linka č. 25 bude ve směru na Kaufland, sklad/Nový Dvůr vedena ve své trase bez omezení. 

Ve směru na Hlavní nádraží bude linka č. 25 vedena mezi zastávkami Hamerská a Autobusové nádraží podchod po objízdné trase. 

Po dobu uzavírky budou do linky č. 25 vloženy spoje v úseku Hlavní nádraží – Olma a zpět., které částečně nahradí zrušené spoje za linky č. 15 a 25.

Zastávka Hamerská, MILO směr Hlavní nádraží nebude obsluhována.

Tisková zpráva

Štítky autobus, doprava, mhd, změna, opravy, Lipenská, jízdní řád

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

středa, 16. října 2019, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

středa, 16. října 2019, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

středa, 16. října 2019, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o