Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Pohádkový les zabaví děti i dospělé. Nebude chybět tanec, tombola, projížďky na koních a dobroty

sobota, 10. srpna 2019, 10:00

Nevíte kam s dětmi o víkendu? Skvělou zábavu si užijete na akci Pohádkový les, která proběhne 17. srpna v Kempu Žralok v Plumlově.

Pohádkový les je tradiční akce s bohatým doplňkovým programem pro děti i dospělé. Zábava začne od 13:00 zahájením akce, kdy se také otevře vstup do pohádkového lesa. Tam malé a velké čeká plnění různých úkolů. Vstup do lesa bude uzavřen v 17:00. Nebude chybět ani oblíbená hasičská pěna, rej zvířátek, malování na obličej, pohádková tombola nebo třeba projížďky na koních.

Občerstvit se můžete v lesním baru a u různých prodejních stánků. Děti si mohou pořádně zatančit, vyřádit se na skákacích atrakcích nebo se kreativně vyžít v tematické dílně. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Marbo.

Zaparkovat můžete zdarma na louce u Podhradského rybníka u Soběsuk. Zajištěn je i svoz i rozvoz z a do Prostějova, a to zdarma. Více informací najdete zde.

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o