Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

V zahradách šternberského hradu se bude hrát v srpnu divadlo

neděle, 5. července 2015, 11:05

Agentura ARKS Plus s. r. o. opětovně v těchto dnech představuje program Letního divadelního hraní, které se uskuteční v zahradách Státního hradu Šternberk.

Letní divadelní hraní se již tradičně bude konat ve třech dnech v měsíci srpnu. První den můžete shlédnout Šternberské ochotnické komedianty (ŠOK) – v černé komedii Mrzák inishmaanský, která vám ukáže, co se stane, když do odlehlého monotónního regionu přijedou mezi farmáře lidé z USA.

Ve druhém dni se můžete těšit na nejznámější one man show Caveman – která sklízí úspěchy po celém světě a která ukazuje rozdíly mezi mužem a ženou, o lásce, partnerství a rozdíly mezi oběma pohlavími.

Třetí den se můžete těšit na koncert Sester Havelkových, jejichž repertoár se skládá výhradně z písní 20., 30. let minulého století, které interpretují s autentickou nostalgií a vytříbeným citem pro duch doby. Kostýmy a průvodní slovo pak dotvářejí celou atmosféru minulého století.

Vstupenky si můžete zakoupit v informačních centrech ve městech Šternberk, Olomouc, Uničov nebo v sídle firmy ARKS Plus, s.r.o. (Dolní Hejčínská 31, Olomouc).

18. srpna 2015  ŠOK - Mrzák inishmaanský – 80,- Kč
19. srpna 2015  Caveman – 260,- Kč
20. srpna 2015 Sestry Havelkovy – 220,- Kč

Zdroj: PR

Letní divadelní hraní - plakátSestry Havelkovy - plakát

O čem píše Drbna.cz

Odbory a nemocnice: Stát dluží nemocnicím stovky milionůOdbory a nemocnice: Stát dluží nemocnicím stovky milionů

Odbory a nemocnice: Stát dluží nemocnicím stovky milionů

úterý, 23. července 2019, 17:20Stát prostřednictvím zdravotních pojišťoven dluží podle zdravotnických odborů, asociace nemocnic a...

Ústavní žalobu na Zemana projedná Senát ve středu odpoledneÚstavní žalobu na Zemana projedná Senát ve středu odpoledne

Ústavní žalobu na Zemana projedná Senát ve středu odpoledne

úterý, 23. července 2019, 17:08Návrh ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana projedná Senát zřejmě ve středu v podvečer....

Česko čekají velká vedra, ve středu bude až 35 stupňůČesko čekají velká vedra, ve středu bude až 35 stupňů

Česko čekají velká vedra, ve středu bude až 35 stupňů

úterý, 23. července 2019, 12:06Většinu území ČR čekají v následujících dnech tropické teploty, které postupně porostou. Dnes...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o