Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Jarní program Divadla na Šantovce přinese Richarda Krajča i Kaisera s Lábusem

pondělí, 16. listopadu 2015, 09:20

Po Vánocích přinese Divadlo na Šantovce svým divákům zbrusu novou várku představení, které se na jeho prknech odehrají. Návštěvníci divadla se tak mohou těšit například na Richarda Krajča, Hanu Maciuchovou nebo třeba duo Kaiser a Lábus.

Především na herecké osobnosti, atraktivní témata a kvalitní režii hodlá v následujícím předplatném sázet olomoucké Divadlo na Šantovce. To má za sebou úspěšný start své třetí sezóny. "Přízeň diváků nám znovu dokazuje, jak veliký zájem je v Olomouci o současné divadlo.  Cíl divadla je jasný: Chceme, aby z námi vybraného repertoáru vyzařovala atraktivita a příslib těch nejlepších divadelních zážitků," sdělila novinářům Lenka Jorníčková, dramaturgyně divadla.

Divadlo také pokračuje v konceptu předplatného na půl roku, na jaro připravilo jeho druhou polovinu. Zájemcům o předplatné nabízí dvě vyvážené skupiny po pěti představeních, které se odehrají v úseku pěti měsíců.

Předplatné nabídne řadu ambiciózních titulů. Zkrátka nepřijdou divadelní fajnšmekři, ani milovníci komediálních žánrů. Inscenace jsou vybírány s důrazem na to, aby mohli diváci z divadla odcházet s různými emocemi, ale vždy se zážitkem ze skvělých hereckých výkonů a nápadité režie. Divadlo na Šantovce chce nabízet vždy jen nejkvalitnější tituly a nejlepší herecké osobnosti.

Diváci se mohou na jaro těšit na plejádu hereckých osobností, jako jsou Richard Krajčo, Jaroslav Dušek, František Němec, Vilma Cibulková, Hana Maciuchová, Radek Holub a Bára Hrzánová, duo Kaiser a Lábus a spousta dalších. Přijede Divadlo v Řeznické, Divadlo na Jezerce, Divadlo Ungelt, Divadlo Kalich nebo pražské Studio DVA.

Obě skupiny jsou sestaveny z úžasných, pestrých a originálních inscenací. Pomyslným vrcholem skupiny B může být představení inscenace DEŠTIVÉ DNY - drsná a emotivní inscenace o přátelství, vině a odpuštění s Richardem Krajčem, oceněným Thálií 2012 a Davidem Švehlíkem. Ve skupině A bude nezapomenutelným divadelním zážitkem souboj mezi mužem a ženou, ve kterém jde o život. Jaroslav Dušek v režii Jana Hřebejka vystoupí v MANŽELSKÉM VRAŽDĚNÍ.

Více informací o předplatném a jarním programu naleznete na www.divadlonasantovce.cz

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o