Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Už podeváté pořádá Okresní hospodářská komora společenský ples, přijďte do Domu armády

pondělí, 15. února 2016, 11:06

Již devátým rokem se mohou plesoví nadšenci a milovníci společenských večerů těšit na ples v Domě armády, který pořádá olomoucká Okresní hospodářská komora. Tento rok navíc oslaví 165. výročí založení Obchodní a živnostenské komory v Olomouci.

Již tradičně se pořádá ples Okresní hospodářské komory Olomouc v Domě armády v centru Olomouce, ve kterém se příchozím představí hudební Formace Milana Ludvíka, poté také Cimbálová muzika Folklore Quintet, a v neposlední řadě také Jaroslav Wynkrent s hudebním doprovodem IN BLUE. Tentokrát se ples uskuteční 19. 3. od 19:00.

Návštěvníci plesu se také mohou těšit na tradiční bohaté slosování cen. Cena vstupenky je 295 korun, a to včetně slosovatelných kupónů. Vstupenky jsou k dispozici na úřadu Okresní hospodářské komory Olomouc na ulici Opletalova 1.

Napsal Jakub Wittka | Foto pixabay.com

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Dnes, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojíČeska pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Dnes, 09:42Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací...

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodujíPRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Dnes, 09:15Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o