Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Už podeváté pořádá Okresní hospodářská komora společenský ples, přijďte do Domu armády

pondělí, 15. února 2016, 11:06

Již devátým rokem se mohou plesoví nadšenci a milovníci společenských večerů těšit na ples v Domě armády, který pořádá olomoucká Okresní hospodářská komora. Tento rok navíc oslaví 165. výročí založení Obchodní a živnostenské komory v Olomouci.

Již tradičně se pořádá ples Okresní hospodářské komory Olomouc v Domě armády v centru Olomouce, ve kterém se příchozím představí hudební Formace Milana Ludvíka, poté také Cimbálová muzika Folklore Quintet, a v neposlední řadě také Jaroslav Wynkrent s hudebním doprovodem IN BLUE. Tentokrát se ples uskuteční 19. 3. od 19:00.

Návštěvníci plesu se také mohou těšit na tradiční bohaté slosování cen. Cena vstupenky je 295 korun, a to včetně slosovatelných kupónů. Vstupenky jsou k dispozici na úřadu Okresní hospodářské komory Olomouc na ulici Opletalova 1.

Napsal Jakub Wittka | Foto pixabay.com

O čem píše Drbna.cz

Šéf komunistů Filip odmítá nákup vrtulníků z USAŠéf komunistů Filip odmítá nákup vrtulníků z USA

Šéf komunistů Filip odmítá nákup vrtulníků z USA

Dnes, 10:16Předseda KSČM Vojtěch Filip nesouhlasí s chystaným nákupem 12 vrtulníků z USA. Podle něj jsou...

V devatenácti se odhodlal k natočení celovečerního filmu. Můj scénář přesvědčil i zkušené herce, říká mladý režisérV devatenácti se odhodlal k natočení celovečerního filmu. Můj scénář přesvědčil i zkušené herce, říká mladý režisér

V devatenácti se odhodlal k natočení celovečerního filmu. Můj scénář přesvědčil i zkušené herce, říká mladý režisér

Dnes, 09:17Je mu pouhých devatenáct let, jeho životním snem je režírování filmů a zatímco většina jeho...

Policie obvinila kvůli prodeji bytů v Praze 1 na 30 lidíPolicie obvinila kvůli prodeji bytů v Praze 1 na 30 lidí

Policie obvinila kvůli prodeji bytů v Praze 1 na 30 lidí

pondělí, 17. června 2019, 23:19Policie obvinila kvůli prodeji městských bytů v Praze 1 přes 30 lidí. Jsou mezi nimi zejména...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o