Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Brněnská Drbna

Týden po návštěvě prezidenta k nám zavítá i předseda vlády Bohuslav Sobotka

středa, 25. května 2016, 15:52

V týdenním rozestupu se v Olomouckém kraji vystřídají dva nejhlavnější představitelé republiky. Zítra dorazí do Olomouce předseda vlády Bohuslav Sobotka v rámci pravidelných pracovních cest do regionů.

Ve čtvrtek bude na radnici zase živo. Premiér Sobotka dorazí kolem deváté hodiny a na jeho programu by mělo být například setkání s primátorem Olomouce a projednání aktuální regionální otázky včetně problematiky protipovodňových opatření.

Předseda vlády se také zúčastní 28. sněmu Hospodářské komory ČR, kterého se dále zúčastní také ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová,“ uvedl tiskový mluvčí Martin Ayrer.

Jeho program ho zavede i do Domova seniorů Pohoda Chválkovice, kde se následně setká s klienty a prohlídne si tamní zařízení.

V odpoledních hodinách se předseda vlády zúčastní symbolického poklepání na základní kámen nové hasičské zbrojnice Sboru dobrovolných hasičů v Topolanech, která je první zbrojnicí v ČR financovanou z nového vládního dotačního titulu,“ dodal Ayrer.

Jeho poslední zastávkou budou, stejně jako u prezidenta, Čechy pod Kosířem, kde se setká s podnikateli Olomouckého kraje. A vše završí prohlídkou zámku s výstavou filmů otce a syna Svěrákových. Na rozdíl od třídení návštěvy prezidenta Miloše Zemana se premiér zdrží v Olomouckém kraji pouze jeden den. 

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto Facebook Bohuslava Sobotky

Kam dál?

POLITICKÁ KORIDA: Podle čeho se město řídí při rozdělování dotací?POLITICKÁ KORIDA: Podle čeho se město řídí při rozdělování dotací?

POLITICKÁ KORIDA: Podle čeho se město řídí při rozdělování dotací?

pondělí, 23. května 2016, 15:51Pokud trochu sledujete politické dění v našem městě, možná vám neunikl status dnes již bývalého...

Miloš Zeman přijede na návštěvu Olomouckého kraje. Tady je celý jeho programMiloš Zeman přijede na návštěvu Olomouckého kraje. Tady je celý jeho program

Miloš Zeman přijede na návštěvu Olomouckého kraje. Tady je celý jeho program

pondělí, 16. května 2016, 13:54Především setkání s obyvateli regionu má v plánu prezident České republiky Miloš Zeman při své už...

V kauze výměny lamp na Horním náměstí padlo rozhodnutí soudu. Co na to zastupitelé?V kauze výměny lamp na Horním náměstí padlo rozhodnutí soudu. Co na to zastupitelé?

V kauze výměny lamp na Horním náměstí padlo rozhodnutí soudu. Co na to zastupitelé?

pondělí, 2. května 2016, 15:58Jistě jste již slyšeli o sporu, jež vnikl na základě výměny lamp na Horním náměstí v Olomouci. V...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení