Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Muž vyráběl na půdě pervitin. Na svědomí má více prohřešků a hrozí mu až deset let ve vězení

čtvrtek, 22. srpna 2019, 08:30

Třicetiletý muž z Jesenicka v době od června do poloviny srpna vyráběl pervitin na půdě domu v Javorníku, a to nejméně ve třech případech.

Drogu pak použil nejen pro vlastní potřebu, ale poskytoval ji buď zdarma nebo za úplatu dalším třem lidem. Takto však nejednal poprvé a v minulosti byl Okresním soudem v Jeseníku odsouzen za trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Hrozí mu tak až desetiletý trest odnětí svobody. Trestní stíhání je vedeno vazebně.

„Nejedná se ale o jediný prohřešek obviněného. Bude se muset zodpovídat také z toho, že nedbal trestního příkazu vydaného Okresním soudem v Jeseníku, kterým mu byl uložen trest zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel, a koncem měsíce července byl v Kobylé nad Vidnavkou přistižen za volantem osobního vozu,“ pověděla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto pixabay.com

Štítky drogy, pervitin, výroba, půda, policie

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslnáBabiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Dnes, 17:13Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého...

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadechV Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Dnes, 09:26Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do...

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětemLidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Dnes, 09:20Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o